Motivace, rady, tipy na našem blogu

f

Staň se elitou na FIT MONSTER!

Brno v květnu ožije velkolepým závodem, ve kterém velikost a definice svalů nebudou hrát žádnou roli! FIT monster hlásí comeback a letošní druhý ročník bude ještě větší nářez než minulý rok. Energické výkřiky při nadhozu, rozpínající se svaly u mrtvého tahu a křičící davy fanoušků rozpoutají na brněnské Veledromu 23. – 24. května 2015 bouřlivou atmosféru.

 

Základním kamenem celého závodu jsou cviky vycházející z crossfitu, který si čím dál víc podmaňuje fitness scénu. Dostaneš možnost si otestovat svou vytrvalost, sílu, hbitost a fyzičku, na které tohle všechno stojí. Na základě toho jak se cítíš a věříš si, se můžeš zaregistrovat do dvou kategorií:

OPEN – Jako začátečník a někdo, kdo si jde závod „jen zkusit“ nepočítej s tím, že tady budeš mít vítězství zadarmo!

ELITE – Cvičíš dlouho a nebojíš se poměřit své síly s elitními soupeři ze střední Evropy? Pak seber odvahu a bojuj o první místo v této kategorii!

 

fit

 

Na nic nečekej a regni se dokud je čas

Aby ses mohl stát elitním závodníkem, musíš projít kvalifikací, zahrnující 2 kvalifikační videa, na kterých odcvičíš požadované WOD (Workout of the Day, nebo-li série různých cviků). Podle tvých výkonů potom postoupíš mezi 285 sportovců na skutečný závod, kde už ti půjde o výhru!

Registrace na kvalifikaci končí 22. 3. 2015 s poplatkem za 100 Kč. Startovné se platí za každou kategorii zvlášť – Open 550 Kč a Elite 650 Kč. Obejít startovné můžeš s Divokou kartou, která bude tvoje, pokud vyfotíš, jak děláš FITMONSTER stojku na originálním místě. Soutěž o startovné poběží do 8. 5. 2015 což je dost času na to nasbírat ke své fotce co nejvíc liků na facebooku.

Vyplatí se jít na FIT MONSTER WEEKEND jako divák? Za GYM Rádio rozhodně ano! Jako mediální partner závodu nebudeme chybět a hodíme o eventu report, který nejen zmíní vítěze, ale nastíní celou atmosféru tak, že když nepůjdeš, budeš později litovat!

V sázce jsou motivující ceny

První tři místa v obou kategoriích jsou ohodnocena věcnými cenami sponzorů v hodnotě až 8.000 Kč včetně GYM Rádio samolep, Premium kódu na 30 dnů a 10% slevou v našem GYM Store. Elitní kategorie ohodnotí své první tři vítěze i peněžní výhrou – 1. místo si odnese výhru 5.000 Kč. Výhrou už je jen pocit z pokoření vlastních možností a probuzení zdravého hladu po vítězství + poznáte hromadu lidí, kteří mají stejný životní styl jako ty!

Jak říkáme u nás v GYM Rádiu „Be stronger than your excuse“ – nechceme slyšet výmluvy, proč něco nejde, a i TY víš, že to není tvůj styl!

 

 

Oficiální stránky akce: http://fitmonster.cz/
Facebook stránka akce: https://www.facebook.com/vut.fit

Copyright 2015 © GYM Team s.r.o.

mail: info@gymradio.com

www.gymradio.com