Motivace, rady, tipy na našem blogu

maxresdefault

Náš sen o super GYM Radiu

Snili jsme o GYM Rádiu, které Ti umožní poslocuhat bez internetu, přeskakovat písničky a nabídne mnohem, ale mnohem více hudby, která se bude každý den aktualizovat. Trvalo nám to skoro 8 měsíců, ale zvládli jsme to. Vytvořili jsme GYM Radio PREMIUM.

A o tom celé Premium je.

  • – Poslouchání bez internetu
  • – Přeskakování písniček (Mixit)
  • – Premium hudba, kterou neustále aktualizujeme.

 

Snímek obrazovky 2014-12-06 v 16.44.26

Navíc někteří z Vás chtěli poslouchat přes svůj přehrávač, který mají nainstalovaný na PC. Nebyl to zrovna jeden člověk, byly vás desítky. A tak jsme tohle taky vymysleli.

 

Nechceme reklamu, v hudbě.

Reklama na “100 tabletů týdně” mě štve. Nejradši bych u ní prohodil čínku oknem. Proč bych ji teda dával do své vlastní aplikace? Abych vydělal peníze? Ani to nám za to nestojí. Radši jsme udělali Premium s funkcema, které nás posunou dále a vám zlepší trénink.

 

Proč není zadarmo?

Měsíčně po Vás chceme 39 Kč a nebo ročně 299 Kč. Není to moc, ani to není málo. Z 39 Kč nám po zaplacení daní a poplatků Google zůstane asi 24 Kč. Veškeré peníze použijeme na zaplacení licencí za hudbu, nájem kanceláře, několik serverů a jídlo. Pracujeme na tom někdy i 16 hodin za den. Dokonce jsme musel několikrát vypustit posilovnu. A stejně nás to neskutečně baví!!

 

Jak se Premium platí?

Protože víme, že zaplatit je někdy hodně náročná a stresující operace, tak jsme vymysleli několik způsobů plateb.

Na webu se dá ze Premium zaplatit klasicky převodem na účet, ovšem trochu jsme to vychytali a nebudete muset čekat až platba dorazí. premium máte aktivní okamžitě. Další možností pro znalé je PayPal.

V mobilní aplikaci se dá jednoduše zaplatit přes Google Play, jako každou jinou aplikaci.

 

Příjdou další aplikace!

Už jsme sehraný tým a snad budeme díky Premium mít i peníze na další vývoj. Máme pár skvělých nápadů na aplikace pro fitness.

Začínáme pracovat na další aplikaci s názvem GYM Music, která bude funkčně podobná tomu co znáte z aplikací jako Spotify nebo Rdio.

Děkujeme všem, kteří se nás rozhodnou podpořit ať už koupením Premium nebo sdílením. Jsem rádi, že máme fanoušky jako jste vy.

GYM Radio tým.

 

 

Copyright 2015 © GYM Team s.r.o.

mail: info@gymradio.com

www.gymradio.com