Motivace, rady, tipy na našem blogu

360° challenge

Opřete se do výzvy, která má smysl a odkryje i ty nejtemnější lidské slabiny. Odejdete z ní hrdí, nabití energií a zároveň díky ní pomůžete dobré věci!

Zapomeňte na výzvy s pitím piva na ex nebo políváním se studenou vodou a soustřeďte se na výzvu, která trvá déle než pár minut. Skočte po hlavě do výzvy 360°challenge, ve které protáhnete celé tělo a exovat budete maximálně iontové nápoje (ty nejlepší samozřejmě k dostání v GYM Store)! Tak hupsněte do běžeckých bot a dorazte 11. 4. 2015 na startovní čáru do Riegrových sadů v Praze.

event - cover

Organizátorky Veronika Šimáčková a Nikola Bartáková si myslí, že překážkový běh s přírodními živly není výzvou v tom pravém slova smyslu. Tak překonáváte něco, na jejímž vzniku jste se ani trochu nepodíleli. Závod 360°challenge je jiný – šitý na míru každé osobě. Jedinou překážkou, kterou budete muset zdolat, jste jen vy a vaše schopnost pracovat s vlastním tělem. Trasa celého závodu bude mít 4 stanoviště, ke kterým musíte doběhnout, odcvičit 2 různé cviky a v co nejrychlejším čase se odtamtud zase odpíchnout. Předem vás nemůžeme připravit vůbec na nic. Váš trénink proto musí být komplexní a nejlépe s vlastní vahou.

P1120240

Závod se inspiroval cviky, které si každý pamatuje z hodin tělocviku. Proto se tady nehraje na žádné demotivační výroky jako „Na tohle nejsem stavěný/á, to nemám šanci zvládnout.“. Každý má stejné šance, záleží jen na tom, jak moc se dokážete roztrhat pro vítězství!

Vyběhnout ze startu mají možnost dospělí i děti a na konečné cílové rovince čeká diplom a ceny partnerů pro tři první dříče – a to v četně cen z GYM Radia, pro každou ze tří základních kategorií – muži, ženy a děti. Na každého dalšího závodníka čeká super medaile od Spaltoland, která je zárukou toho, že nikdo v závodě nezůstane poraženým!

Není to jen o uběhnutých kilometrech

Souběžně se závodem pojede i doprovodný program jako třeba Fitkoloběh, 360° dětem a nekonečné spektrum exhibicí v podání krav magy, dětského boxu nebo streetworkoutové skupiny RVL 13.

Inspirativní je spojení s projektem Noc na pomoc, který se věnuje postiženým dětem. S tímto projektem souvisí další výzva! Za účast zaplatíte částku 20 Kč, která obohatí celý projekt Noc na pomoc.  Co už pak jen musíte je předvést světu vaši schopnost udělat co nejvíce opakování za minutu v jednom ze tří cviků, kterými jsou: shyb, swing s kettlebellem a překvapení, které nevíme ani my v redakci! Na správné provedení cviků bude dohlížet Patrik Semerák, reprezentant ČR ve streetworkoutu. Špatná technika cviku není žádnou novinkou ve světě sportu, a proto můžete být rádi i za případnou kritiku od rozhodčího. Do budoucna to jistě zúročíte.

Tak co? Máš na to, stát se vítězem v běhu, který tě otestuje po všech stránkách?

Bližší informace naleznete na FB 360challenge ZDE.

GYM Rádio jako mediální partner akce vás na celou událost zve a rád pomůže i s přípravou! Tu nejlepší hudbu pro kvalitní trénink najdete na GYM Radio, a ty správné doplňky pro vytrvalost i sílu na GYM Store.

Článek sepsala Anča z GYM Rádia

Copyright 2015 © GYM Team s.r.o.

mail: info@gymradio.com

www.gymradio.com